https://www.traditionrolex.com/19

Peltoc - Meist

https://www.traditionrolex.com/19

Meist

Peltoc OÜ tegeleb metallitööde ja erinevate tööstusseadmete ostu, müügi, montaaži/demontaaži, valmistamise, tarnimise, remondi ja hooldusega.

Ettevõttel on palju erinevaid koostööpartnerid ja seadmete tarnijad üle Euroopa. Toome maale ja esindame Eestis mitmeid erinevaid brände nagu Ceccato, Alup ja Pneumatech kruvikompressoreid ja teisi suruõhuseadmeid, Aignep pneumaatika komponente, õhusilindreid ja suruõhutorusid, ALTECH etikettijaid ja IC Filling System tööstusseadmeid nagu villimisliine, karboniseerijaid, korkijad ja PET pudelipuhumis masinaid.

Meie töölistel on pikaajaline töökogemus erinevate tööstusseadmete ja metallitööde alal. Tänu sellele suudame me pakkuda oma klientidele parima hinna ja kvaliteediga seadmeid ja teenustöid.

 

Lubame, et lisame väärtust teie tegevusele, kas selleks on kõige väiksem komponent, mida pakume või kogu tootmiseks vaja minevate seadmete välja töötamine, projekteerimine, valmistamine ja tarnimine.

Tegeleme ainult kvaliteetsete, töökindlate, kauakestvate ja energiasäästlike lahenduste või toodetega, millega saame tagada omaltpoolt pakutule pika eluea, vastutada lubaduste eest ning olla usaldusväärsed partnerid kogu teie tegevuse kasvus. Meile on oluline, et meie olemasolevatel ja tulevastel partneritel läheks hästi!

 

 

OÜ Peltoc töökoja rekonstrueerimine

Rekonstrueerida hoone, et teostada suuremas mahus seadmete ehitus, montaaži ja remonttöid.

 

https://www.traditionrolex.com/19

https://www.traditionrolex.com/19